РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1 "Про посилення протиепідемічних заходів в Неліпинському ЗЗСО Неліпинської сільської ради"

Дата: 16.02.2021 16:20

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОЇ
НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ ПОВ'ЯЗАНОЇ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ
COVID-19, СПРИЧИНЕНУ КОРОНАВІРУСОМ  SARS-CoV-2 НА ТЕРИТОРІЇ НЕЛІПИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16.02.2021                                                         с.Неліпино                                              №1

Відповідно до статей 75 і 76 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14. 03. 2018 № 223, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ від 26.12.2014 р. №1406, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.01.2015 за №47/26492, розпорядження голови Неліпинської сільської ради № 22 від 03.02.2021 року «Про створення та затвердження штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, призначення керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Неліпинської сільської ради», враховуючи листа Свалявської міжрайонної філії «Закарпатський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров'я України» від 16.02.2021р. №09.04/60, з метою забезпечення безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико- біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19:

1. Директору Неліпинського закладу загальної середньої освіти Неліпинської сільської  ради:

Легеза Н.В.

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації та виникненням локальних випадків інфікування COVID-19 в Неліпинському ЗЗСО Неліпинської сільської ради:

• з 16 лютого по 02 березня 2021 року перевести на дистанційну форму навчання учнів 1-А та 1-Б класу Неліпинського ЗЗСО Неліпинської сільської ради;
  • забезпечити дотримання режиму самоізоляції працівниками Неліпинського ЗЗСО Неліпинської сільської ради та учнями, які контактували з особою, в якої підтверджено захворювання covid-19;

керівник робіт з ліквідації наслідків                                                                                     Іван САЙ

медико-біологічної надзвичайної ситуації

природногохарактеру пов'язаної з поширенням