Дата: 24.12.2020 13:37

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До уваги мешканців Неліпинської територіальної громади! 11 січня 2021 об 10°° к.ч. року в адмінбудинку сільської ради відбудуться збори мешканців Неліпинської територіальної громади стосовно обговорення проєкту договору “Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з будівництва та розміщення сміттєсортувального заводу на території Полянської громади”. З проєктом договору можна ознайомитися на сайті Неліпинської сільської ради. (посилання під оголошенням)

Зауваження та пропозиції до проєкту договору можна надсилати на адресу: 89308, вул.Головна, 157, с.Неліпино, Мукачівського району Закарпатської області, або на електронну пошту сільської ради — sr.nelipyno@ukr.net.