Увага! На території Закарпатської області 23 квітня з 23:00 вводиться комендантська година яка триватиме до 05.00 24 квітня

Дата: 23.04.2022 14:38

Фото без описуСьогодні провели позапланову нараду з священослужителями Неліпинської територіальної громади!

На жаль, ворог відмовився від Великоднього перемир’я, але не відмовився від атак та терористичних актів на території України.

За наявною розвідувальною інформацією окупанти планують у Великодню ніч провокації та ракетні обстріли, зокрема храмів по усій території України, що може призвести до масових жертв. Ворог має на меті посіяти паніку й дестабілізувати ситуацію.

Відповідно до рішенням Ради оборони області з 23.00 23 квітня до 05.00 24 квітня на Закарпатті вводиться комендантська година.

За результатами проведеної наради освячення Пасок на території Неліпинської територіальної громади відбудеться за наступним графіком:

23.04

Православна Церква с.Неліпино – Вечірнє Богослужіння з 21:00 к.ч. після чого відбудеться освячення Пасок

Бразилія – освячення Пасок з 22:30 к.ч.

Православна Церква с.Сасівка – Вечірнє Богослужіння з 21:00 к.ч.

Греко-католицька Церква с.Неліпино – Вечірнє Богослужіння відбудеться з 22:00 к.ч. після чого відбудеться освячення Пасок

Православна Церква с.Ганьковиця - Вечірнє Богослужіння відбудеться з 21:00 к.ч

24.04

Православна Церква с.Неліпино – Ранкові Богослужіння з 08:00 к.ч. після чого відбудеться освячення Пасок

15:00 – за традицією відбудеться Велика Вечірня та мировання

Православна церква с.Сасівка – Ранкові Богослужіння відбудуться з 07:00 після чого відбудеться освячення Пасок

Греко-католицька церква с.Неліпино – Служба Божа на 10:00 к.ч.

Православна церква с.Ганьковиця – 07:00 к.ч. відбудуться Ранкові Богослужіння після чого буде проведено освячення Пасок

Час вказано київський.

Дякуємо Всім за порозуміння і смачної Вам Паски!